Dziękowałabym wam za miłe komentarze, ale ich nie ma. :'(
Do naszej klasy doszła pewna dziewczyna (no przecież połowy klasy nie znam) 1gim.... Ona ma też na imię Tosia. Ja mam długie włosy, ona krótkie. Ona jest śliczna, ma oryginalne buty, jeansy i bluzki...Zaprzyjaźniłam się z nią. Ale, gdy powiedziałam,że spodobal mi się jeden chłopak, ona mnie popchnęła i powiedziała, że już nie chce się ze mną przyjaźnić. Od mojej prawdziwej przyjaciółki dowiedziałam się, że ona z nim chodzi!!
Nowy wygląd=EVELLANA ♥
Czy ktoś chociaż mi skomentuje blog? :'c



